www.SHaDoWc4.yoo7.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.SHaDoWc4.yoo7.com

sitemize hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

uluslar arası haberlerden başlıklar

YazarMesaj
delgado_yusuf
Admin

uluslar arası haberlerden başlıklar Empty
MesajKonu: uluslar arası haberlerden başlıklar   uluslar arası haberlerden başlıklar Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 7:11 pm

12:16 Mahkeme Baydemir'in "W" Yargılamasında Bakanlık İzni İstedi
Diyarbakır 2.sulh Ceza Mahkemesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'in Başta Cumhurbaşkanı Sezer ve Başbakan Erdoğan Olmak Üzere Devlet Erkanına Gönderdiği Yeni Yıl Kutlama Kartlarında, Kürtçe İfadelere Yer Vermesiyle İlgili Davada, Yargılamayı Durdurdu. Mahkeme, Baydemir'in Yargılanması İçin İçişleri Bakanlığı'ndan İzin Alınması Gerektiğine Dikkat Çekti. devamı
3 dakika önce..

12:16 Yunan Basını: 'Ege Konusunda Görüş Ayrılığı Var'
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın Türk Savaş Uçaklarının Ege'deki Uçuşlarına İlişkin Açıklamaları, Yunan Basını Tarafından, 'Ankara ile Atina Arasında, Ege Konusunda Tam Bir Görüş Ayrılığı Olduğu' Şeklinde Yorumlandı. devamı

12:16 Okullar 25 Nisan'da Öğretmensiz
Milli Eğitim Bakanlığı'nın Okul Müdür ve Müdür Yardımcısı Atamalarında Yazılı ve Sözlü Sınav Şartını Kaldıran Yönetmeliği Eğitim Sendikalarını İş Bırakma Kararı Almaya İtti. Türk Eğitim-sen, Eğitim-sen ve Eğitim-iş'e Üye Öğretmen 25 Nisan 2007 Çarşamba Günü Sevk Alarak Okullarına Gitmeyecek.

12:15 İzdiham Yarattılar!
Parıs Hılton ile Nıcole Rıchıe, Los Angeles'daki Dizi Çekimlerinde İzdiham Yarattı. Hilton Yine Frikik Verdi!

12:15 Elif Karlı Hastanede..
Tv 8 'de Yemek Programı Sunan Elif Karlı Hastanelik Oldu

12:03 İzmir'de Yerel Yönetimler
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Seferihisar'ı Ziyaret Ederek, İlçede Yapılan İcraatları Anlattı. Büyükşehir'in Hizmetleri Nedeniyle Memnuniyetlerini Dile Getiren Seferihisarlılar, Başkan Kocaoğlu'na Teşekkür Etti.

12:03 Adnan Polat: "Gökhan ve Mehmet'te Öncelik Bizde" (1)
Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Adnan Polat, son günlerde çıkan haberler üzerine bir basın toplantısı düzenliyor. Ertuğrul Sağlam'la görüşmediklerini söyleyen Polat, Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'da önceliğin Galatasaray'da olduğunu ifade etti.

12:03 Türk Telekom'dan Okullarda İnternet Konferansı...
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde 'İnternet Haftası' Dolayısıyla Türk Telekom Bandırma Müdürlüğü Tarafından Okullarda Konferanslar Düzenleniyor.

12:03 Dünya Hidrojen Enerjisi Konseyi Başkanı Veziroğlu: "Bu Yüzyılın Ortalarına Kadar Ülkeler Hidrojene Geçecek"
Dünya Hidrojen Enerjisi Konseyi Başkanı Prof. Dr. Nejat Veziroğlu, Hidrojen enerjisini kullanma noktasında en avantajlı ülkelerden olan Türkiye'nin, bu enerjiyi kullanarak Avrupa'yı yakalayabileceğini belirtti.

12:02 Mersin Valisi Aksoy: "2. Tarım Fuarı Gap ve Ortadoğu'nun Dünyaya Açılan Kapısı Olacak"
Mersin Valisi Hüseyin Aksoy, 25-28 Nisan 2007 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek Tarım Fuarı'nın Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) ve Ortadoğu'nun dünyaya açılan kapısı olacağını belirtti.

12:02 Hava Kirliliğinde Önde Olan Denizli'de Doğalgaz Abonesi 10 Bine Ulaştı
Hava kirliliğinde Türkiye genelinde ilk sırada bulunan Denizli’de, doğalgaza abone olanların sayısı 10 bine ulaştı.

uluslar arası haberlerden başlıklar
1 sayfadaki 1 sayfası