www.SHaDoWc4.yoo7.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.SHaDoWc4.yoo7.com

sitemize hoşgeldiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eskişehir'de 3 araç kundaklandı

YazarMesaj
shadowc4
Admin
shadowc4

Eskişehir'de 3 araç kundaklandı Empty
MesajKonu: Eskişehir'de 3 araç kundaklandı   Eskişehir'de 3 araç kundaklandı Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 10:15 pm

Eskişehir'de 1 gecede 3 aracı kundaklayan kişi ya da kişiler, yakmak istedikleri bir otomobilin alarmı çalınca kaçtı.

Edinilen bilgiye göre Yeşiltepe Mahallesi'nde park halinde bulunan 3 ayrı araç, aynı dakikalarda kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce yakılmak istendi.

İsmail Çelen'e ait olduğu öğrenilen 26 AE 880 plakalı ve Gazi Düzen'e ait 26 PV 718 plakalı otomobiller ile Alınca Caddesi'nde bulunan Metin Özaydın'a ait 26 PD 058 plakalı minibüsü kundaklamaya çalışan zanlılar, Şahinler Sokağı girişinde 26 AT 853 plakalı otomobili de kapısını açıp kundaklamak istedi.

Zanlılar, bahse konu aracın alarmı çalınca olay yerinden kaçarken, yakılan otomobillerdeki yangınlar, olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri ve vatandaşlar tarafından söndürüldü. Araçlarda büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.

Aracı yakılmak istenen Necati Çınar, "Alarm çalınca uykudan uyanıp dışarıya çıktım. Bir baktım ki 2 araç yanıyor. Benim aracımın da kapısını zorlamışlar. Demek ki otomobilimin alarmı çalmasa, benim aracımı da yakacaklardı" dedi.

Minibüsü kundaklanan Metin Özaydın ise, "Bir sürücü aracımın yandığını haber verdi. Yangını kendi imkanlarımızla söndürdük. Aracın içine ajandayı yakıp atmışlar" diye konuştu.

Polis ekipleri, eşkali belirlenen bir kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

İHA
https://shadowc4.yoo7.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-